606 144 660     kontakt@borowkowy-raj.pl

Site language:
Borówkowy Raj

Uprawa borówki amerykańskiej, ze względu na wyjątkowy smak owoców oraz właściwości prozdrowotne, cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W naszej ofercie znaleźć można zarówno najlepszej klasy sadzonki borówki amerykańskiej, jak i świeże owoce, przeznaczone bezpośrednio do spożycia. Przechowywane w odpowiedniej temperaturze soczyste borówki są wyśmienitym dodatkiem do ciast, deserów i wszelkiego rodzaju przetworów. Na ponad 20-hektarowej plantacji posiadamy kilkanaście odmian borówki amerykańskiej, w tym odmiany wczesne, późne i średnio-późne. Cena sadzonki zależy od wieku rośliny i wielkości zamówienia. Od lat z ogromną przyjemnością dzielimy się zdobytą wiedzą w zakresie uprawy borówki amerykańskiej, jej pielęgnacji i wykorzystania. Naszą ofertę kierujemy do małych i dużych firm, a także Klientów indywidualnych, właścicieli punktów gastronomicznych oraz pasjonatów ogrodnictwa, którzy planują poszerzyć swą ogrodową kolekcję roślin. Serdecznie zapraszamy na zakupy do Borówkowego Raju!

Blueberry nursery

We offer you high quality seedlings of blueberries. (Vaccinium corymbosum). The seedlings are healthy and very well grown, with well-developed rootstock, reproduced by the vegetative method of nurseries of the highest class.


Fresh blueberry

We offer you freshly torn, good and valuable blueberry fruits. We invite you to the harvest period, which lasts from mid-July to September.