606 144 660     kontakt@borowkowy-raj.pl

Język strony:
Borówkowy Raj

Poznaj naszą firmę

Rodzinna firma założona w 1989 roku przez Grzegorza Maliszewskiego

Plantacja Borówkowy Raj zdobyła zaufanie wielu klientów. Nasza tradycja sięga 1989 roku, z pokolenia na pokolenie przekazujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie w uprawie borówki amerykańskiej. Od wielu lat nasze sadzonki borówki amerykańskiej i jagody cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. W ciągłej ofercie posiadamy ok. 40 tys. krzewów borówki amerykańskiej w różnych odmianach. Przez te lata daliśmy się poznać jako doświadczony i pewny dostawca owoców i sadzonek.

Borówka amerykańska

Naszym klientom zapewniamy zdrowe, świeże i soczyste owoce oraz piękne i obficie owocujące krzewy.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom starannie pielęgnujemy i dbamy o jakość roślin, tak by cieszyć się obfitymi plonami. Nasza 20 ha plantacja stale się powiększa. Borówkowy Raj znajduje się w zacisznym miejscu, w krajobrazowym pasie nadbałtyckim, 5 km od morza (na północ od góry chełmskiej). Przestrzeń otoczona jest lasami i łąkami, znajduje się z dala od terenów przemysłowych i charakteryzuje się doskonałymi warunkami do uprawy. Dzięki temu rośliny są czyste ekologicznie, a owoce zdrowe i bardzo smaczne.

Szkółka borówki amerykańskiej

W naszym gospodarstwie znajduje się również szkółka, gdzie w sposób wegetatywny, z najlepszej klasy mateczników, rozmnażane są krzewy borówki wysokiej. Zapewniamy zdrowe i mocne rośliny szybko wchodzące w okres owocowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy duże i małe firmy, a także plantatorów, hurtownie ogrodnicze oraz wszystkich innych zainteresowanych kupnem sadzonek lub świeżych owoców. Klienci dokonujący u nas zakupów, mogą liczyć na fachową pomoc, opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu, jak również doradztwo w zakładaniu oraz dalszym prowadzeniu plantacji.

Plantacja borówki amerykańskiej